Aukce - 4. února 2018, Mánes

Aukční síň Adolf Loos Apartment and Gallery pořádá v neděli 4. února 2018 od 14 hodin další ze svých oblíbených aukcí. Nabídne velké množství kvalitních uměleckých děl, přes práci na papíře, plastiku až k olejomalbě. Návštěvníci budou mít možnost shlédnout exponáty v rámci předaukční výstavy ve velké výstavní síni v Mánesu, od 20. ledna do 3. února, vždy od 10 do 18 hodin. V neděli 4. února bude výstava přístupná až do konání aukce, tedy od 10 do 13,30 hodin. Předaukční výstava a poté aukce nabídne výběrová díla z období od 18. století až po současnost.
Aukce naší aukční síně patří již tradičně k těm nejoblíbenějším v České republice. Sběratelé si je oblíbili nejen díky vysoké kvalitě nabídky, ale i pro důraz, který klademe na prověřování autenticity nabízených položek. Přímo spolupracujeme s Národní galerií v Praze, s rakouskou Národní galerií Belvedere i s předními znalci daných autorů a restaurátory.

Termín aukce: 4. února 2018 od 14 hodin
Místo konání aukce: Výstavní síň Mánes, Masarykovo nábřeží 250/1, Praha 1
Předaukční výstava: Výstavní síň Mánes, 20. ledna - 3. února 2018 od 10 do 18 hodin, 4. února 2018 od 10 do 13,30 hodin

Výstavní síň Mánes
Masarykovo nábřeží 250/1, Praha 1
loos@aloos.cz
tel: +420 602 325 990

Josef Šíma, Bouře ve Fécamp, 1953, olej na plátně, 65 x 81 cm, vyvolávací cena: 2.950.000 Kč
TOYEN, Lavandiéres de nuit, 1953, olej na plátně, průměr 40 cm, vyvolávací cena: 3.950.000 Kč
Jindřich Prucha, Zimní krajina, 1911, olej na lepence, 45,5 x 55 cm, vyvolávací cena: 400.000 Kč
Ferdinand Maxmilián Brokoff, Umučení sv. Tomáše, kolem 1730, sbalzo (měděný reliéf), 60 x 46 cm, vyvolávací cena: 180.000 Kč