104

František
Gross
(1909 Nová Paka–1985 Praha)
(1909–1985)
Námořník
Sailor
160 000 Kč
5 930 EUR
160 000 Kč

1936
olej na lepence
20 x 20 cm
signováno vpravo dole: Gross
a dále signováno, datováno a popsáno vzadu: F. Gross 1936*

1936
Oil on panel
Dimensions: 20 x 20 cm
Signed lower right “Gross”
Verso signed and dated “F. Gross 1936”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.