109

Zdeňka
Burghauserová
(1894 Chrudim–1960 Praha)
(1894–1960)
Sedící
Seated Figure

1928
olej na plátně
101 x 78 cm
signováno a datováno vpravo dole:
Zdeňka Burghauserová 1928

1928
Oil on canvas
Dimensions: 101 x 78 cm
Signed and dated lower right “Zdeňka Burghauserová 1928”

Consulted with Professor Jaromir Zemina.