110

Zdeněk
Sklenář
(1910 Leština–1986 Praha)
(1910–1986)
Smuteční zátiší
Melancholy Still Life
25 000 Kč
930 EUR
25 000 Kč

1973
litografie na papíře č 3/100
výřez pasparty: 44 x 32 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Sklenář 73 (3/100)

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou
Ověřeno rodinou autora (p. Sklenářem).

1973
Lithography on paper
Cut from mat: 44 x 32 cm
Signed and dated lower centre “Sklenář 73 (3/100)”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and family of the artist.