111

Vladimír V.
Modrý
(1907 Radčice–1976)
(1907–1976)
Modré jezero
Blue Lake

1964
olej na plátně
158 x 202 cm
signováno a datováno
vpravo dole: V. V. Modrý 64.
vzadu starý štítek
restaurováno

1964
Oil on canvas
Dimensions: 158 x 202 cm
Signed and dated lower right “V. V. Modrý 64”
Verso old label
Restoration

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.