112

Vladimír V.
Modrý
(1907 Radčice–1976)
(1907–1976)
Snící jezero
Dreaming Lake
45 000 Kč
1 670 EUR
120 000 Kč

1968
olej na plátně
146 x 145 cm
signováno a datováno vpravo
dole: V. V. Modrý 68
restaurováno

1968
Oil on canvas
Dimensions: 140.6 x 145 cm
Signed and dated lower right “V. V. Modrý 68”
Restoration

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.