113

Josef
Jíra
(1929 Turnov–2005 Malá Skála)
(1929–2005)
Starozákonní (Noe)
Old Testament Theme (Noah)
130 000 Kč
4 810 EUR
150 000 Kč

1982
olej na překližce
90 x 80 cm
signováno a datováno dole uprostřed: J. Jíra 82
signováno, datováno a popsáno vzadu: J. Jíra 82 Starozákonní (Noe) 90 x 80*

1982
Oil on panel
Dimensions: 90 x 80 cm
Signed and dated lower centre “J. Jíra 82”
Verso signed and dated: “J. Jíra 82 Starozákonní (Noe) 90 x 80”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.