114

Josef
Jíra
(1929 Turnov–2005 Malá Skála)
(1929–2005)
Přístav St. Brieuc v Bretagne
St. Brieuc Port in Bretagne
150 000 Kč
5 560 EUR
150 000 Kč

1961
olej na desce
64 x 78,5 cm
signováno a datováno vlevo dole: Josef Jíra 61

Jeden z nejvýraznějších malířů generace narozené mezi léty 1925–1930.

1961
Oil on board
Dimensions: 64 x 78.5 cm
Signed and dated lower left “Josef Jíra 61”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.