116

Emanuel
Frinta
(1896 Nové Hrady–1970 Praha)
(1896–1970)
Dvě ženské postavy
Two Female Figures
20 000 Kč
740 EUR
20 000 Kč

1943
kombinovaná technika na kartonu
38,5 x 29,5 cm
signováno s věnováním vpravo dole: Majce Heřmanové Emanuel Frinta–Vánoce 44 a datováno vlevo dole: 9. II. 43

1943
Mixed media on cardboard
Dimensions: 38.5 x 29.5 cm
Signed and dedicated lower right “Majce Heřmanové Emanuel Frinta – Vánoce 44”
Dated lower left “9. II. 43”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.