117

Robert
Piesen
(1921 Jindřichův Hradec–1977 Haifa, Izrael)
(1921–1977)
Vrypy
Scratches

1968
olej na plátně
60 x 50,5 cm
signováno a datováno na rubu: Robert Piesen 1968

1968
Oil on canvas
Dimension: 60 x 50.5 cm
Verso signed and dated “Robert Piesen 1968”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.