Maska

Položka 123 Maska

(1914 Protivín–2002 Praha)

1973
asambláž
100 x 70 cm
signováno, datováno a popsáno vzadu: JIŘÍ KOLÁŘ 73
vzadu původní autorský zápis Kolářovy básně.*
Provenience: osobní dar Jiřího Koláře profesoru Tomáši Vlčkovi

Vystaveno
Aktuální nekonečno / Actual Infinity:
Konflikty a souvislosti baroka v moderním a současném českém umění
Galerie hl.m. Prahy (27. 9.–31. 12. 2000),
kurátoři: Tomáš Vlček, Vít Havránek

Obraz bude publikován v připravované knize Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc. Kolářův stůl .

120 000 Kč
4 440 EUR
180 000 Kč