129

Vladimír
Komárek
(1928 Hřensko u Semil–2002 Jilemnice)
(1928–1969)
Anděl
Angel

1989
olej na plátně
65 x 90 cm
signováno a datováno vlevo dole: V. Komárek 89

1989
Oil on canvas
Dimensions: 65 x 90 cm
Signed and dated lower left “V. Komárek 89”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.