130

Michael
Rittstein
(1949 Praha)
(1949)
Setkání náměsíčníků
Sleepwalkers Meeting
150 000 Kč
5 560 EUR
180 000 Kč

1975–76
olej na plátně
105 x 100 cm
signováno vpravo dole: M. Rittstein 75

Vystaveno: Michael Rittstein, Galerie mladých Praha(červen–červenec 1976), pod č. 18

1975–76
Oil on canvas
Dimension: 105 x 100 cm
Signed lower right “ M. Rittstein 75”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.