133

Jaroslav
Serpan
(1922 Karlštejn–1976 Pyreneje)
(1922–1976)
Bez názvu
Untitled
20 000 Kč
740 EUR
20 000 Kč

šedesátá léta 20.století
kombinovaná technika na kartonu
výřez pasparty: 68 x 51 cm
signováno vlevo dole: Serpan

ca. 1960
Mixed media on cardboard
Dimensions: 68 x 51 cm
Signed lower right “Serpan”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.