134

Vladimír
Kopecký
(1931 Svojanov)
(1931)
Milenci
Lovers

sedmdesátá léta 20.století
olej na lepence
49,5 x 40 cm
signováno vzadu: Kopecký

ca. 1970
Oil on panel
Dimensions: 49.5 x 40 cm
Verso signed “Kopecký”