135

Jan
Kubíček
(1927–2013 Kolín nad Labem)
(1927–2013)
Dělené čtverce a kosočtverce, dvě dimenze
Divided Squares and Lozenges, Two Dimensions
290 000 Kč
10 740 EUR
310 000 Kč

1993–1996
akryl na plátně
100 x 50 cm
signováno a datováno vzadu:
JAN KUBÍČEK 1993–1996

1993–1996
Acrylic on canvas
Dimensions: 100 x 50 cm
Verso signed and dated “JAN KUBÍČEK 1993–1996”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.