141

Krištof
Kintera
(1973 Praha)
(1973)
Ve vysněném milosrdenství vlastním
In My Own Dreamed-up compassion
36 000 Kč
1 330 EUR
75 000 Kč

2013
asambláž, kombinovaná technika
101,5 x 72 cm
signováno, datováno a popsáno vzadu K. Kintera 2013

2013
Mixed media
Dimensions: 101.5 x 72 cm
Verso signed and dated “K. Kintera 2013”