142

Jacques
Papi
(1966 Ajaccio, Korsika)
(1966)
Bez názvu
Untitled
55 000 Kč
2 040 EUR
55 000 Kč

2016
akryl na plátně
80 x 92,5 cm
signováno a datováno na rubu: Jacques Papi 2016
publikováno a vystavováno

Přední představitel současné korsické abstraktní malby.

Studia: 1988–1992 Universitá di Corsica
Pasquale Paoli, Corte

2016
Acrylic on canvas
Dimensions: 80 x 92.5 cm
Verso signed and dated “Jacques Papi 2016”