143

Petr
Písařík
(1969 Jindřichův Hradec)
(1969)
Květiny na stole
Table with Flowers

mixed media na plátně
209 x 91 cm
signováno a datováno na rubu: PISI 08
na rubu věnování prvnímu majiteli

Mixed media on canvas
Dimensions: 209 x 91 cm
Verso signed and dated “PISI 08”, and dedication to the first owner