146

Karol
Molnár
(1903 Brezová pod Bradlom–1981 Praha)
(1903–1981)
Abstraktní kompozice
Abstract Composition
10 000 Kč
370 EUR
47 000 Kč

olej na kartonu
výřez pasparty 32 x 20,5 cm
signováno vpravo dole: MK

Oil on cardboard
Cut from mat: 32 x 20.5 cm
Signed lower right “MK”

Consulted with Professor Jaromir Zemina.