40

Antonín
Hudeček
(1873 Loucká u Mšena–1942 Častolovice)
(1873–1942)
Březový háj
Birch Grove
140 000 Kč
5 190 EUR
210 000 Kč

olej na plátně
100,5 x 150,5 cm
signováno vpravo dole: Ant. Hudeček
Posouzeno Prof. PhDr.Jaromírem Zeminou, Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

Oil on canvas
Dimensions: 100.5 x 150.5 cm
Signed lower right “Ant. Hudeček”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD., Associate Professor Maria Mzykova and Michael Zachar, PhD.