Březový háj

Položka 40 Březový háj

(1873 Loucká u Mšena–1942 Častolovice)

olej na plátně
100,5 x 150,5 cm
signováno vpravo dole: Ant. Hudeček
Posouzeno Prof. PhDr.Jaromírem Zeminou, Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

140 000 Kč
5 190 EUR
210 000 Kč