Položka 14 Stojící Venuše
40. léta 20. století
patinovaná bronzová socha
výška bronzu: 71 cm
signováno na plintě: HOREJC
Přiloženo potvrzení autenticity uznávaného znalce PhDr. Jiřího Šetlíka.
280 000 Kč
10 370 EUR
280 000 Kč