14

Jaroslav
Horejc
(1886 Praha–1983 Praha)
(1886–1983)
Stojící Venuše
Standing Venus
280 000 Kč
10 370 EUR
280 000 Kč

40. léta 20. století
patinovaná bronzová socha
výška bronzu: 71 cm
signováno na plintě: HOREJC
Přiloženo potvrzení autenticity uznávaného znalce PhDr. Jiřího Šetlíka.

1940

Patinated bronze sculpture (pre-WWII cast)
Height of bronze: 71 cm
Signed on plinth “HOREJC”

Confirmation of authenticity by the expert Jiri Setlik, PhD, attached.