60

Václav
Špála
(1885 Žlunice–1946 Praha)
(1885–1946)
Jablka s hruškou
Apples and Pears
180 000 Kč
6 670 EUR
310 000 Kč

1928
olej na lepence
19,5 x 23 cm
signováno iniciály a datováno vlevo dole: VŠ 28
vzadu číslo 307 a star ý štítek Václav Špála: „Jablka s hruškou“*
(získáno v r. 1953 v aukční síni ANTIKVA Praha 1, Národní tř. „Metro“ aukce čís. 78, poř. čís. 46)

1928
Oil on board
Dimensions: 19.5 x 23 cm
Signed and dated lower left “VŠ 28”
Verso number 307 and old label “Václav Špála: „Jablka s hruškou“ “ from the Auction House ANTIKVA, 1953, Prague, Narodni trida, “Metro” auction number 78, no. 46

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.