82

Joža
Uprka
(1861 Kněždub–1940 Hroznová Lhota)
(1861–1940)
Dívka v bílých růžích
Girl in the White Roses
275 000 Kč
10 190 EUR
275 000 Kč

olej na dřevěné desce
25 x 50 cm
signováno vpravo dole: JU
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

Vystaveno:
– dlouhodobá zápůjčka v Galerii Joži Uprky v Uherském Hradišti

Oil on wood panel
Dimensions: 25 x 50 cm
Signed initials lower right “JU”

Exhibited: on the permanent loan at Gallery Jozi Uprky Uherske Hradiste

Confirmation of the authenticity by Professor Tomas Vlcek attached.
Consulted with Professor Jaromír Zemina and Associate Professor Maria Mzykova.