68

Gerges (Jiří)
Kars
(1882 Kralupy nad Vltavou–1945 Ženeva)
(1882–1945)
Restaurant Anse
Restaurant Anse
180 000 Kč
6 670 EUR
300 000 Kč

1925
olej na plátně
46 x 55 cm
signováno a datováno vpravo dole: Kars 25
vzadu rukou autora věnování ve francouzštině: au petit Richard Pre(?) avec lesmeilleurs souvenirs de ses amis Kars Paris Nov . 1928*

1925
Oil on canvas
Dimensions: 46 x 55 cm
Signed and dated lower right “Kars 25”
Verso artist’s handwritten inscription “au petit Richard Pre(?) avec les meilleurs souvenirs de ses amis Kars Paris Nov. 1928”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.