Restaurant Anse
Restaurant Anse

Položka 68 Restaurant Anse

(1882 Kralupy nad Vltavou–1945 Ženeva)

1925
olej na plátně
46 x 55 cm
signováno a datováno vpravo dole: Kars 25
vzadu rukou autora věnování ve francouzštině: au petit Richard Pre(?) avec lesmeilleurs souvenirs de ses amis Kars Paris Nov . 1928*

180 000 Kč
6 670 EUR
300 000 Kč