42

Václav
Radimský
(1867 Kolín–1946 Kolín)
(1867–1946)
Pohled na Trosky
A View of the Castle Trosky

olej, karton
67,5 x 99,5 cm
signováno vlevo dole: VRadimský

Publikováno:
Václav Radimský, Naděžda Blažíčková-Horová, vydal Arbor Vitae 2011,
reprodukováno pod č. 297, str. 258
Posouzeno Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc, Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou
a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou.

Oil on cardboard
Signed lower left “VRadimský”
Dimensions: 67.5 x 99.5 cm

Consulted with Professor Jaromir Zemina, Associate Professor Maria Mzykova and Nadezda Blazickova - Horova, PhD.
Publicated.