139

Milan
Grygar
(1926 Zvolen)
(1926)
Antifona
Antiphon
350 000 Kč
12 960 EUR
530 000 Kč

2009
olej na plátně
120 x 110 cm
signováno a datováno vzadu na blind rámu: GRYGAR 2009

2009
Oil on canvas
Dimensions: 120 x 110 cm
Verso signed and dated on blind frame “GRYGAR 2009”