Položka 62 Jabloňový sad s pampeliškami
olej na lepence
50,5 x 67 cm
signováno vpravo dole: M. Benka
Vzadu starý popisek tužkou a č. 72-019
390 000 Kč
14 440 EUR
400 000 Kč