Letící nymfy
Letící nymfy

Položka 119 Letící nymfy

(1940 Brno–1989 Praha)

1981
olej na dřevě
79,5 x 117 cm
signováno vpravo dole J. Vyleťal
signováno a datováno vzadu*

Provenience: soukromá sbírka Německo

350 000 Kč
12 960 EUR
350 000 Kč