119

Josef
Vyleťal
(1940 Brno–1989 Praha)
(1940–1989)
Letící nymfy
Flying Nymphs (Fliegende Nymphen)
350 000 Kč
12 960 EUR
350 000 Kč

1981
olej na dřevě
79,5 x 117 cm
signováno vpravo dole J. Vyleťal
signováno a datováno vzadu*

Provenience: soukromá sbírka Německo

1981
Oil on wood panel
Dimension: 79.5 x 117 cm
Signed lower right “J. Vyleťal”
Verso signed and dated

Provenance: private German collection

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.