Položka 122 Azurový ostrov
1966
olej na plátně
75 x 100,5 cm
signováno a datováno vpravo nahoře: Fremund 66
dále datováno vzadu: 6. XI. 66, vzadu starý štítek
350 000 Kč
12 960 EUR
520 000 Kč