122

Richard
Fremund
(1928 Praha–1969 Praha)
(1928–1969)
Azurový ostrov
Azorean Island
350 000 Kč
12 960 EUR
520 000 Kč

1966
olej na plátně
75 x 100,5 cm
signováno a datováno vpravo nahoře: Fremund 66
dále datováno vzadu: 6. XI. 66, vzadu starý štítek

1966
Oil on canvas
Dimensions: 75 x 100.5 cm
Signed and dated upper right “Fremund 66”
Verso dated “6. XI. 66”, with old label

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.