Matný soudce

Položka 140 Matný soudce

(1952 Šumperk)

1998–2006
olej na plátně
221 x 190 cm
signováno, popsáno a datováno na rubu: Jan Merta „MATNÝ SOUDCE“ 1998–2006

390 000 Kč
14 440 EUR
530 000 Kč