Položka 38 Krajina s procesím
1907
olej na plátně
50 x 62 cm
signováno a datováno vlevo dole: MACOUN 07
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou.