Krajina s procesím

Položka 38 Krajina s procesím

(1892–1934)

1907
olej na plátně
50 x 62 cm
signováno a datováno vlevo dole: MACOUN 07

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou.