38

Gustav
Macoun
(1892–1934)
(1892–1934)
Krajina s procesím
Procession in Landscape

1907
olej na plátně
50 x 62 cm
signováno a datováno vlevo dole: MACOUN 07

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou.

1907
Oil on canvas
Dimensions: 50 x 62 cm
Signed lower right “MACOUN 07”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Associate Professor Maria Mzykova.