Pohled na město Slaný v zimě

Položka 45 Pohled na město Slaný v zimě

(1870 Slaný–1957 Kvasiny)

1929
olej na plátně
67 x 115 cm
signováno a datováno vpravo dole: J. Holub 1929

Český krajinář, jeden z nejstarších Mařákových žáků (1890–1894).

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc.PhDr. Marií Mžykovou CSc.