46

Gustav
Macoun
(1892–1934)
(1892–1934)
Z Kameniček
Kamenicky

olej na plátně
114,5 x 124,5 cm
signatura nezjištěna, na blind rámu starý štítek

Provenience: ze sbírky Vladimíra Čáslavského (1890–1953), majitele továrny na zpracování usní a kůži „Čáslavský a synové“ v Týništi nad Orlicí.

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

Oil on canvas
Dimensions: 114.5 x 124.5 cm
Signature not found
Old label on blind frame

Provenance: Collection Vladimir Caslavsky

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Associate Professor Maria Mzykova.