50

Josef
Procházka
(1909 Horní Kruty–1984 Praha)
(1909–1984)
Z Jevanska
From Jevansko
48 000 Kč
1 780 EUR
48 000 Kč

olej na lepence
51 x 39 cm
signováno vpravo dole: Jos. Procházka
vzadu autorské razítko

Oil on panel
Dimensions: 51 x 39 cm
Signed lower right “Jos. Procházka”
Verso author stamp

Consulted with Professor Jaromir Zemina.