Vesnice

Položka 52 Vesnice

(1889 Slabce u Rakovníka–1970 Praha)

1916
olej na lepence
25,5 x 38 cm
signováno a datováno vpravo dole:
Kotík Pravoslav 1916

Provenience: významná pražská sbírka