52

Pravoslav
Kotík
(1889 Slabce u Rakovníka–1970 Praha)
(1889–1970)
Vesnice
Village

1916
olej na lepence
25,5 x 38 cm
signováno a datováno vpravo dole:
Kotík Pravoslav 1916

Provenience: významná pražská sbírka

1916
Oil on panel
Dimensions: 25.5 x 30 cm
Signed and dated lower right “Kotík Pravoslav 1916”

Provenance: premier Prague collection

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.