58

Jan
Trampora
(1889 Praha–1942 Poděbrady)
(1889–1942)
Vesnice
Village

kolem 1926
olej na lepence
72 x 105 cm
signováno a datováno vlevo dole:
Jan Trampota

ca. 1926
Oil on panel
Dimensions: 72 x 105 cm
Signed lower right “Jan Trampota”

Consulted with Professor Jaromír Zemina.