59

František
Cína Jelínek
(1882 Praha–1961 Praha)
(1882–1961)
Na pastvě
Pasture
25 000 Kč
930 EUR
30 000 Kč

1923
olej na plátně
80 x 112 cm
signováno a datováno vlevo dole: CÍNA JELÍNEK 1923

Reprezentativní dílo autora.

1923
Oil on canvas
Dimensions: 80 x 112 cm

Signed and dated lower right “CÍNA JELÍNEK 1923”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.