64

Vincenc
Beneš
(1883 Lišice u Chlumce nad Cidlinou–1979 Praha)
(1883–1979)
Vesnice s nádražím a kostelem
Village with Station and Church

1919
olej na dřevě
26,5 x 35 cm
signováno vpravo dole: V. Beneš
vzadu starý přípis a datace: 15/6 1919

Člen skupiny Osma, Skupiny výtvarných umělců a Mánesa

1919
Oil on panel
Dimensions: 26.5 x 35 cm
Signed lower right “V.Beneš”
Vincent Benes was a member of The Manes Association of Fine Artists and Osma (The Eight).

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.