Ověnčená

Položka 74 Ověnčená

(1890 Okrouhlice–1977 Praha)

litografie na papíře č. 3/100
výřez pasparty: 37,5 x 28,5 cm
signováno vpravo dole: Zrzavý Jan

39 000 Kč
1 440 EUR
65 000 Kč