74

Jan
Zrzavý
(1890 Okrouhlice–1977 Praha)
(1890–1977)
Ověnčená
Wreath
39 000 Kč
1 440 EUR
65 000 Kč

litografie na papíře č. 3/100
výřez pasparty: 37,5 x 28,5 cm
signováno vpravo dole: Zrzavý Jan

Lithograph on paper no. 3/100
Cut from mat: 37.5 x 28.5 cm

Signed lower right “Zrzavý Jan”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.