75

František
Drtikol
(1883 Příbram–1961 Praha)
(1883–1961)
Krajina
Landscape
22 000 Kč
810 EUR
30 000 Kč

1945
olej na lepence
30 x 42 cm

signováno a datováno vpravo dole: Drtikol 1945

1945
Oil on panel
Dimensions: 30 x 42 cm

Signed and dated lower right “Drtikol 1945”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.