Skřítek

Položka 79 Skřítek

(1912 Plzeň–1969 Praha)

akvarel a tuš na papíře
32 x 22,5 cm
signováno vlevo dole: Trnka
na rubu nedokončený návrh kresby.

Posouzeno synem malíře p. Janem Trnkou a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.Přiloženo potvrzení autenticity Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.

150 000 Kč
5 560 EUR
200 000 Kč