79

Jiří
Trnka
(1912 Plzeň–1969 Praha)
(1912-1969)
Skřítek
Gnome
150 000 Kč
5 560 EUR
200 000 Kč

akvarel a tuš na papíře
32 x 22,5 cm
signováno vlevo dole: Trnka
na rubu nedokončený návrh kresby.

Posouzeno synem malíře p. Janem Trnkou a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.Přiloženo potvrzení autenticity Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.

Watercolor and ink on paper
Dimensions: 32 x 22.5 cm
Signed lower left “Trnka”
Verso unfinished drawing

Verified by the son of artist Jan Trnka.
Consulted with Professor Jaromir Zemina.