84

František
Tichý
(1896 Praha–1961 Praha)
(1896–1961)
Robinson Crusoe
Robinson Crusoe
35 000 Kč
1 300 EUR
35 000 Kč

1942
kvaš na papíře
21 x 30 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Tichý 42

1942
Gouache on paper
Dimension: 21 x 30 cm
Signed lower centre “Tichý 42”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.