85

František
Tichý
(1896 Praha–1961 Praha)
(1896–1961)
Poprsí ženy
Breast
25 000 Kč
930 EUR
31 000 Kč

suchá jehla na papíře
výřez pasparty: 30 x 22 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Tichý 42

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým

Drypoint on paper
Cut from mat: 30 x 22 cm
Signed and dated lower centre “Tichý 42”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.