88

Jan
Slavíček
(1900 Praha–1970 Praha)
(1900–1970)
Zátiší s jablky
Apple Still Life
30 000 Kč
1 110 EUR
40 000 Kč

olej na desce
19 x 23 cm
signováno vpravo dole: Slavíček Jan

Oil on board
Dimensions: 19 x 23 cm
Signed lower right “Slavíček Jan”

Consulted with Professor Jaromír Zemina.