Zátiší s jablky

Položka 88 Zátiší s jablky

(1900 Praha–1970 Praha)

olej na desce
19 x 23 cm
signováno vpravo dole: Slavíček Jan

30 000 Kč
1 110 EUR
40 000 Kč