98

Antonín
Pelc
(1895 Lišany u Rakovníka–1967 Praha)
(1895–1967)
Kohoutí zápasy
Cockfights
140 000 Kč
5 190 EUR
180 000 Kč

1941
kombinovaná technika na papíře
35 x 58 cm
signováno, datováno a popsáno vpravo dole: Pelc 41 Martinique

Vystavováno:
– GVU v Chebu: Zastihla je noc. Čeští výtvarní umělci ve Francii 1938–1945, (1. 4.–14. 6. 2015)
– Moravská galerie Brno: Zastihla je noc. Čeští výtvarní umělci ve Francii 1938–1945, (10. 9. 2015–10. 1. 2016).

Mixed media on paper
Dimensions: 35 x 58 cm
Signed and dated lower right “Pelc 41 Martinique”

Exhibited at GVU Cheb

Consulted with Professor Jaromir Zemina.