Položka 99 Před školou
(Obálka pro knihu Klec, autor: J. V. Rosůlek vydalo vydavatelství Mazač r. 1940)
olej na plátně
38,5 x 31,5 cm
signováno vpravo dole: Z. Burian
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a uznávaným znalcem autora MgA. Jakubem Slukou.