99

Zdeněk
Burian
(1905 Kopřivnice–1981 Praha)
(1905–1981)
Před školou
In front of the School

(Obálka pro knihu Klec, autor: J. V. Rosůlek vydalo vydavatelství Mazač r. 1940)
olej na plátně
38,5 x 31,5 cm
signováno vpravo dole: Z. Burian

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a uznávaným znalcem autora MgA. Jakubem Slukou.

Oil on canvas
Dimensions: 38.5 x 31.5 cm
Signed lower right “Z. Burian”
Cover of book “Klec”, J.V. Rosulek, published by Mazac, 1940

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jakub Sluka, the author’s specialist.