Portrét dívky z profilu

Položka 4 Portrét dívky z profilu

(1814 Březové Hamry–1891 Písek)

olej na porcelánu
35 x 29,5 cm
vzadu značka 310-290 K. P. M.
vzadu staré celní razítko
Provenience: sbírka stavitele Aloise Trojana.

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.