4

Jan Zachariáš
Quast
(1814 Březové Hamry–1891 Písek)
(1814–1891)
Portrét dívky z profilu
Girls Profile

olej na porcelánu
35 x 29,5 cm
vzadu značka 310-290 K. P. M.
vzadu staré celní razítko
Provenience: sbírka stavitele Aloise Trojana.

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

Oil on china
Dimension: 35 x 29.5 cm
Verso label “310-290 K.P.M.”, and an old customer office stamp

Provenance: collection Alois Trojan
Consulted with Professor Jaromir Zemina and Associate Professor Maria Mzykova.