Bakchus

Položka 10 Bakchus

(1877 Volavec–1938 Praha)

28. X. 1918
patinovaná bronzová socha
(vzácný předválečný odlitek)
výška bronzu: 43 cm
signováno a datováno na plintě:
28. X. 18 DRAHOŇOVSKÝ, na plintě uvedeno
jméno litce: FRANTA ANÝŽ

Přiloženo potvrzení autenticity uznávaného
experta Doc. PhDr. Jiřího Šetlíka CSc.