10

Josef
Drahoňovský
(1877 Volavec–1938 Praha)
(1877–1938)
Bakchus
Bacchus

28. X. 1918
patinovaná bronzová socha
(vzácný předválečný odlitek)
výška bronzu: 43 cm
signováno a datováno na plintě:
28. X. 18 DRAHOŇOVSKÝ, na plintě uvedeno
jméno litce: FRANTA ANÝŽ

Přiloženo potvrzení autenticity uznávaného
experta Doc. PhDr. Jiřího Šetlíka CSc.

28. X. 1918
Patinated bronze sculpture (rare pre-WWII cast)
Height of bronze: 43 cm
Signed and dated on plinth “28.X.18 DRAHOŇOVSKÝ” and the moulder’s name “FRANTA ANÝŽ”

Confirmation of authenticity by Jiri Šetlík, PhD, attached.