15

Jan
Štursa
(1880 Nové Město na Moravě–1925 Praha)
(1880–1925)
Dar nebes a země
Gift of Heaven and Earth
50 000 Kč
1 850 EUR
65 000 Kč

patinovaný bronz
signováno a datováno na plintě: ŠTURSA 1918
výška bronzu: 95 cm
Provenience: jedná se o pozdější odlitek
(pravděpodobně z šedesátých let 20. století)

Přiloženo potvrzení autenticity uznávaného experta Doc. PhDr. Jiřího Šetlíka CSc.

Patinated bronze sculpture
Height of bronze: 95 cm
Signed and dated on plinth “ŠTURSA 1918”

Confirmation of authenticity by the expert Jiri Setlik, PhD, attached.
This cast is presumably from the 1960.